پنجشنبه، 26 فروردين ماه، 1400
سامانه پیام کوتاه هیئت شهدای غدیر: 55 10 20 5000


با سلام
ورود شما را به وب سایت هیئت شهدای غدیر استان کرمان خوش آمد می گوئیم.
بدینوسله از تمامی افرادی که تمایل به همکاری با این وب سایت را در زمینه های خاطره نویسی، دلنوشته، تصویر ، فیلم و... مرتبط با شهدای غدیر داشته مشخصات و شماره تماس خود را جهت هماهنگی از طریق بخش

ارتباط با سایت

برای ما ارسال نمایید.


16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2

ویژه های سایت

دستآوردهای دعا- هیئت شهدای غدیر

آمار کاربران

حمایت می کنیم...

جنبش منع کشتار مسلمانان مظلوم آفریقا

هیئت شهدای غدیر استان کرمان: زندگی نامه شهدا

جستجو پیرامون این موضوع:    
[ برگشت به صفحه اصلی | انتخاب موضوع جدید ]

زندگی نامه سردار افشار / هیئت شهدای غدیر استان کرمانحسین افشارمنش در سال 1339 در شهرستان بم متولد شد و برای نخستین‌بار در سال 1361 همراه گروهی از بسیجیان کرمان به جبهه‌های نبرد حق علیه باطل شتافت و تحت عنوان نیروی تک‌تیرانداز در گردان شهید سیرفر مشغول به خدمت شد. سپس با اتمام عملیات والفجر مقدماتی در جبهه ماند تا همراه نیروهای گردان خمپاره‌انداز در عملیات والفجر 4 شرکت کند.

او پس از این عملیات در جایگاه یکی از فرماندهان مهم لشکر قرار گرفت و در کنار سردار شهید مهدی زندی‌نیا، فرمانده تیپ ادوات لشکر 41 ثارالله اقدام به ایجاد و سازمان‌دهی تیپ ادواتی رعد از درون جنگ و با استفاده از غنایم به‌دست آمده از ارتش بعث عراق کرد.

محمد علی منظری توکلی / هیئت شهدای غدیردر دومین روز بهار سال 1350  چشم به جهان گشود. طبق خوابی که پدرش دیده بود  و عشق و علاقه به پیامبر(ص) و امیر المومنین(ع) نام او را محمد علی نهادند.

در اوایل دوره راهنمایی بود که اتش جنگ  حق علیه باطل  در کشورمان زبانه میکشید و چشم جهان خواران به میهن عزیزمان ایران اسلامی دوخته شده بود محمد علی هم مانند خیلی  از جوانان این سرزمین به جای فکر به درس و مدرسه به فکر دفاع از میهن و هموطنانش بود.

 

اطلاعیه های سایت

نشانی جلسات هفتگی هیئت شهدای غدیر

پیوند ها

دفتر مقام معظم رهبری

استانداری کرمان

خدمات الکترونیکی استانداری کرمان

قرارگاه سایبری رسام

نظرسنجی

نظر شما در مورد سایت؟
خوب
خیلی خوب
متوسط
بدوصیت شهدا

وصیت شهدا

پشتيباني
تبليغات

تبلیغات/ فناوری اطلاعات یکتا/ هیئت شهدای غدیر استان کرمان

مطالب تصادفی
دانلود فایل