تاریخ : دوشنبه، 14 مرداد ماه، 1392
موضوع : پیام ها و بیانیه ها

متن پیام مقام معظم رهبری به مردم استان کرمان

هیئت شهدای غدیر استان کرمانطی این پیام های تسلی بخش، ایشان جان باختگان سقوط هواپیما را از دلبستگان اسلام و انقلاب توصیف کردند.

پیام هایی که چون آبی بر آتش، دلهای داغدار مردم «خاصه خانواده مکرم شهدا» را التیامی شگفت بخشید و باردیگر پیوند ناگسستنی میان سپاه و ولایت را متجلی ساخت.

متن پیام مقام معظم رهبری به مردم استان کرمان:

 

 بسم الله الرحمن الرحیم

مردم شریف و عزیز استان کرمان!

حادثه ی مصیبت بار سقوط هواپیما که دلهای وفادار صدها خانواده از شما مردم با ایمان را داغدار کرد، قلب اینجانب را آکنده از اندوه ساخت.

جوانان با اخلاص و پاکبازی که در این حادثه به لقای حق شتافتند، کانون های وفا و ایمان و محبت بودند.  تعدادی از آنان یادگارهای دوران دفاع مقدس، و همه آنان از دلبستگان اسلام و انقلاب و عناصر صف استواری محسوب می شدند که پرچم آزادگی را در ایران اسلامی برافراشته نگاه داشته اند.

اجر جهاد مخلصانه و نیت صادقانه ی آنان نزد خداوند رحیم محفوظ است و همچنین بازماندگان داغدار و مصیبت دیده ی آنان از پاداش صابران و سلام و رحمت الهی برخوردارند، انشاء الله.

این جانب به این خانواده های محترم و عموم مردم استان کرمان و به لشکر ثارالله که مجاهدت برجسته اش فراموش نشدنی است، تسلیت می گویم و صبر و اجر الهی را برای آنان از خداوند متعال مسئلت می کنم.

از جناب حجت الاسلام  و المسلمین آقای موحدی کرمانی و جناب حجت الاسلام و المسلمین آقای جعرفی امام جمعه ی کرمان و حضرات ائمه ی محترم سراسر استان می خواهم که سلام و تسلیت اینجانب را به خانواده های مصیبت دیده برسانند. (1)

 

منابع:

1- ایسنا - 1381/12/04 - کد خبر: 811200037

برگرفته از کتاب: شهدای غدیر/ ص 178


هیئت شهدای غدیر استان کرمان متن پیام مقام معظم رهبری به مردم کرمان شهدای غدیر شهدا پیام ها و بیانیه ها

منبع این مقاله : :هیئت شهدای غدیر استان کرمان
آدرس این مطلب : http://ghadir81.ir/8/متن-پیام-مقام-معظم-رهبری-به-مردم-استان-کرمان/