چهارشنبه، 31 شهريور ماه، 1400
سامانه پیام کوتاه هیئت شهدای غدیر: 55 10 20 5000


با سلام
ورود شما را به وب سایت هیئت شهدای غدیر استان کرمان خوش آمد می گوئیم.
بدینوسله از تمامی افرادی که تمایل به همکاری با این وب سایت را در زمینه های خاطره نویسی، دلنوشته، تصویر ، فیلم و... مرتبط با شهدای غدیر داشته مشخصات و شماره تماس خود را جهت هماهنگی از طریق بخش

ارتباط با سایت

برای ما ارسال نمایید.


16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2

ویژه های سایت

دستآوردهای دعا- هیئت شهدای غدیر

آمار کاربران

حمایت می کنیم...

جنبش منع کشتار مسلمانان مظلوم آفریقا

شهدای غدیر / بیانیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامیبعد از ظهر روز اول اسفند ماه 1381 است که خبری بر روی تلتکس خبرگزاری ها مخابره و ایران عزیز را در آستانه ی عید سعید غدیر، در سوگ بزرگی فرو برد.

خبر منتشر شده حاکی از آن است که در ساعت 18 روز چهارشنبه مورخه 1381/11/30 یک فروند هواپیمای تاکتیکی سپاه از نوع ایلوشن در منطقه عمومی کرمان دچار سانحه شده و در نتیجه ی آن، حدود 300 تن از رزمندگان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به دیار حق شتافتند.

در بیانیه ای که توسط روابط عمومی کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی انتشار می یابد، اعلام میشود که:


« یک فروند هواپیمای تاکتیکی ترابری سنگین ایلوشین سپاه در حدود ساعت 18 روز 30 بهمن ماه، برابر روش جاری پرواز های تاکتیکی در حال انتقال رزمندگان سپاه که از منطقه ی شرق کشور و زاهدان عازم کرمان بوده، در منطقه ی عمومی شهداد کرمان سقوط کرده است.
 

تعداد زیادی از شهدا از رزمندگان لشکر 41 ثارالله کرمان بودند که در شرق کشور شامل استانهای سیستان و بلوچستان ، کرمان و بخش هایی از استان هرمزگان مأموریت سرزمینی داشته و در تامین امنیت شرق کشور و در سنوات گذشته، نقش محوری و تعیین کننده و موفق داشته اند.»

اخبار و اطلاعات منتشر شده در این خصوص حاکی از آن است که نیروهای به شهادت رسیده در جریان سانحه ی سقوط هواپیمای ایلوشین شامل 4 گروه هستند:

1- نیروهایی که مقرر بود تا در مراسم رژه ی نیروهای مسلح در برابر رهبر معظم انقلاب اسلامی شرکت کنند (شامل نیرو های رژه رونده و اعضای گروه موزیک لشکر 41 ثارالله).

2- جمعی از مسئولین ستاد مشترک سپاه که به منظور انجام هماهنگی های لازم در خصوص سفر مقام معظم رهبری به استان سیستان و بلوچستان در این استان حضور داشتند.

3- تعدادی از فرماندهان و مسئولین سپاه ثارالله و نیز جمعی از نیروهای لشکر 41 ثارالله کرمان که دارای مأموریت سرزمینی در منطقه ی جنوب شرق و از جمله سیستان و بلوچستان بودند.

4- کادر پروازی هواپیما.

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):


مرتبط باموضوع :

 روایت وقوع حادثه در کوه های سیرچ کرمان/ قسمت اول  [ يكشنبه، 13 مرداد ماه، 1392 ] 2458 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب

پشتيباني
تبليغات

تبلیغات/ فناوری اطلاعات یکتا/ هیئت شهدای غدیر استان کرمان

مطالب تصادفی
دانلود فایل