چهارشنبه، 29 دي ماه، 1400
سامانه پیام کوتاه هیئت شهدای غدیر: 55 10 20 5000


با سلام
ورود شما را به وب سایت هیئت شهدای غدیر استان کرمان خوش آمد می گوئیم.
بدینوسله از تمامی افرادی که تمایل به همکاری با این وب سایت را در زمینه های خاطره نویسی، دلنوشته، تصویر ، فیلم و... مرتبط با شهدای غدیر داشته مشخصات و شماره تماس خود را جهت هماهنگی از طریق بخش

ارتباط با سایت

برای ما ارسال نمایید.


16
15
14
13
12
11
10
9
8
7
6
5
4
3
2

ویژه های سایت

دستآوردهای دعا- هیئت شهدای غدیر

آمار کاربران

حمایت می کنیم...

جنبش منع کشتار مسلمانان مظلوم آفریقا

1هیئت شهدای غدیر- سلام بر پرستوهای مهاجری که با پرواز غدیر 1423 از آسمان کرمان (سیرچ) به آسمان هفتم (اعلی علیین) پر کشیدند و از صفوف به هم فشرده ی ملائک، سان دیدند و با تشریفات خاص بر محفل انس ربوبی وارد شدند و در « جَنات تَجری مِن تَحتِهَا الاَنهار» سکنی گزیدند.

 

2- سلام بر سرداران سبز پوش سپاه سبز محمدی که در سر، سودای ولایت الهی و در دل مهر و ولای سید علی داشتند و تحت لوای پاسدار انقلاب اسلامی از کوی یار گذشتند و به زیارت جمال جمیل روی دولت نائل گردیدند.

 


 

3- سلام بر نسل دوم سپاه پاسداران که با خون سرخ و مطهر خویش، تحلیل شیطانی برخی از به  اصطلاح تحلیلگران سالیان اخیر را مبنی بر فقدان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از نیروهای شهدت طلب، پوچ اعلام کردند و مردودی خط فکری این وا دادگان را با علامت ضربدر قرمز مشخص ساختند.

 

4- سلام  بر 276 کبوتر سبکبال سبز نشان و پر پروازی که سخت ترین نوع امتحان را با زیباترین پاسخها پشت سر گذاشتند و از دل آسمان اول «ناسوت» به قلب آسمان هفتم «لاهوت» پر گشودند و در جوار رحمت حق آرمیدند.

 

5- سلام بر بدن های «پودر» و «قطعه قطعه» شده ی آنان که در لابه لای صخره های سخت کوه بلند مشرف به منطقه ی سیرچ جای گرفتند و در زیر برف های آن جبلِ سر به آسمان کشیده پنهان گردیدند.

 

6- سلام بر لشکر 41 و ثارالله و ثاراللهیان سلحشور و ارزش مدار و ولایت خواه این لشگر ظفرمند و مقتدر که حق بزرگی بر گردن ایران اسلامی و جهان تشیع و استان کرمان دارد...

وسلام بر شهیدان عزیزی که تقارن شهدتشان با غدیر خم، بر جاودانگی آنان، مهر صحت زد.

 

7- سلام بر غدیر خم و سلام بر صاحب آن که یکبار دیگر صاحب داشتن این کشور علوی را به تصویر کشانید و ثابت کرد که در دروازه ی شهر شهادت همچنان باز است.

 

8- سلام بر 276 شهیدی که توفیق پیدا کردند تا بر سفینه ی الهی سوار شوند که ناخدا و سکاندارش حسین(ع) است و در راهی طی طریق کنند که نور افشان سیدالشهدا(ع) است و برگزیده بودند و جملگی به طریق پیشاپیش شهادت خودشان را خبر داده بودندخانواده های آنان حالا می فهمند که چه فرموده اند. (1)

 

منابع:

1- علی زاد سر (این متن در رثای چهلمین روز شهادت این شهیدان به نگارش در آمده بود.)

برگرفته از: کتاب شهدای غدیر

کاربرانی که به این خبر امتیاز داده اند.(قرمز رأی منفی و آبی رأی مثبت):


مرتبط باموضوع :

 شهدا شرمنده ام  [ دوشنبه، 7 بهمن ماه، 1392 ] 3739 مشاهده
 آرزو...  [ دوشنبه، 7 بهمن ماه، 1392 ] 2634 مشاهده

 
نام شما: [ کاربر جدید ]

نام شما (ضروری): 
ایمیل شما (ضروری): 
نظر:
کد امنیتی
کد امنیتی

  [ بازگشت ]

امتیاز دهی به مطلب

انتخاب ها


 فایل پی دی اف فایل پی دی اف

 گرفتن پرينت از اين مطلب گرفتن پرينت از اين مطلب

 ارسال به دوستان ارسال به دوستان

 گزارش این پست به مدیر سایت گزارش این پست به مدیر سایت

اشتراک گذاري مطلب

پشتيباني
تبليغات

تبلیغات/ فناوری اطلاعات یکتا/ هیئت شهدای غدیر استان کرمان

مطالب تصادفی
دانلود فایل